Maraton pro zdravá prsa

Nikola se po dlouhodobé pečlivé přípravě rozhodla splnit si svůj velký sen a zúčastnit se jednoho z nejkrásnějších maratonů světa – Volkswagen Maraton Praha  – 8. 5. 2016 v Praze.

Tento maraton se koná od roku 1995 a účastní se ho více než 10 000 běžců téměř 80 národností světa.

Nikolka nechce běžet jen za sebe, ale poběží za všechny, kteří se potkali s rakovinou prsu, aby dokázala, že nic není nemožné.

Maraton poběží v růžovém tričku s nápisem „I am runnig for all patients“ a tím zviditelní na celosvětové sportovní události Bellisky, Alianci žen a vůbec celkově naši činnost ve společném boji proti rakovině prsu.

Pokud byste chtěly Nikolu a Bellisky také podpořit a tuto výzvu šířit i mezi své přátele, zde je odkaz přímo na okno, kde se dá poslat jednoduše příspěvek: https://www.darujme.cz/maratonprozdravaprsa.

Podpořte můj běh a přispějte tak na projekt Bellis Young & Cancer, který pomáhá mladým ženám s onomocněním karcinomu prsu a působí v oblasti prevence této nemoci. Pomozte mi dokázat, že nic není nemožné!

Ve 23 letech mi můj životní běh zkomplikovalo závažné onkologické onemocnění.  8. 5. v den svých 28. narozenin se postavím na start Pražského maratonu a pokusím se splnit si svůj velký sen a překonat maratonskou vzdálenost. Nechci běžet jen pro sebe, ale také pro každou ženu, která touto nemocí onemocněla a pro zdravá prsa vás všech. Podpořte mě a přispějte na projekt Aliance žen s rakovinou prsu, který pomáhá mladým ženám s onemocněním karcinomu prsu a působí v oblasti prevence této nemoci.