Medicon a jejich kampaň „Zastavte se“

Říjen je všude ve světě věnován rakovině prsu. Společnost MEDICON se ale rozhodla pojmout tento měsíc jako „měsíc ženského zdraví“ v širších souvislostech. Ve svých provozech tak uspořádala akce, jejichž cílem je podpořit zájem žen o preventivní vyšetření.

Určitou spojitost s rakovinou prsu však MEDICON při této kampani zachoval. Výtěžek věnuje neziskové organizaci Mamma HELP, která vede síť center pomáhajích ženám s rakovinou prsu a jejich rodinám po celé republice.

Níže jsou představeny říjnové akční nabídky jednotlivých pracovišť společnosti MEDICON. Dozvíte se, jaké zvýhodněné služby můžete využít a co tím získáte.

Navštivte nás a pomozte hned dvakrát

Provozovna mammárního screeningu MAMMACENTRUM připravila výhodnou nabídku pro všechny ženy, které mají zájem o vyšetření prsou, ale ještě nemají nárok na jeho proplacení pojišťovnou. Tyto dámy mohou získat od společnosti AVON (na lince 800 180 880) poukázku v hodnotě 200 Kč, kterou následně využijí v kterémkoliv našem MAMMACENTRU, a tím ušetří část výdajů za vyšetření. Získají tak nejen jistotu o svém zdraví, ale také dobrý pocit z pomoci – část výtěžku z těchto vyšetření totiž poputuje organizaci Mamma HELP. Poukázky je možné využít až do 30. 11. 2018.

Krásnější úsměv výměnou za dobrý skutek

Komplexní stomatologické ambulance MEDICON Stoma si připravily na měsíc říjen akci pro všechny dámy, které touží po zářivě bílém úsměvu a zdravých zubech. Klientky zde za každou dentální hygienu obdrží voucher na další dentální hygienu se slevou 200 Kč.

V týdnu od 24.10. do 31.10: navíc MEDICON Stoma věnuje z každé provené dentální hygieny 100 Kč organizaci Mamma HELP.

Zastavte se na Mamma BEER a přispějte tak na dobru věc

Během celého října budete mít možnost si v lékárnách Pharmacentrum a v prodejnách Ošatka koupit pivo Mamma BEER za 49 Kč. Všechny peníze z prodeje piva následně poputují na konto organizace Mamma HELP.

Kromě koupě piva bude možné v lékárnách Pharmacentrum přispět této organizaci i nákupem produktů značek Eucerin, Nuxe nebo Green Swan. Z každého takového nákupu věnujeme sdružení Mamma HELP 5 % z jeho ceny.

Zajímá vás, kolik máte času na početí miminka?

Založení rodiny je velký krok. Ne každý se k němu v dnešní době odhodlává snadno. Ať už máte důvody k odkládání rodičovství jakékoliv, my vám můžeme pomoci odborně zjistit, kolik asi času na reprodukci vám dává vaše tělo. Vyšetření hladiny AMH včetně konzultace s lékařem získáte během října za zvýhodněnou cenu 2 900 Kč. V případě následné další léčby u nás se vám tato částka navíc vrátí.

Dále se centra asistované reprodukce PRONATAL rozhodla věnovat společnosti Mamma HELP 100 Kč za každé úspěšné oplodnění, která budou během října provedena.

Více informací na www.zastavte-se.cz