Speciální pivo připomene v říjnu prevenci rakoviny prsu

Skupina MEDICON věnuje výtěžek z prodeje onkologickým pacientkám

(Praha, 26. září 2018) – Říjen bude v pražských zdravotnických zařízeních skupiny MEDICON ve znamení prevence rakoviny prsu. V lékárnách i prodejnách zdravé výživy bude k zakoupení limitovaná edice speciálního piva Mamma BEER. Výtěžkem z prodeje podpoří MEDICON organizaci Mamma HELP, která se stará o ženy s rakovinou prsu. Jde o součást velké říjnové akce ZASTAVTE SE, jejímž cílem je upozornit na důležitost prevence a motivovat ženy, aby nezanedbávaly péči o sebe.

V lékárnách PHARMACENTRUM, prodejnách zdravé výživy Ošatka i přímo v MAMMACENTRECH mohou v říjnu zájemci zakoupit speciální nealkoholické pivo. Mamma HELP, který pacientkám s rakovinou prsu již devatenáct let pomáhá, získá z prodeje speciálu Mamma BEER celý výtěžek.

„Ženy se celý rok starají o rodinu, chceme, aby si udělaly v říjnu čas na sebe, zašly na preventivní vyšetření a pomohly tak navíc podpořit ty, které už touto chorobou onemocněly. Prevence tak vlastně pomůže dvakrát,“ říká Ing. Andrea Sklenářová, finanční ředitelka skupiny MEDICON.

Ženy, které přijdou do MAMMACENTRA Zahradní Město na vyšetření ve vybraných dnech s poukázkou AVON v hodnotě 200 Kč si odnesou nejen svůj výsledek z mamografu či ultrazvuku, ale také dobrý pocit z pomoci druhým. Stejnou částku za každou z nich totiž věnuje MEDICON také na dobrou věc. Stejně tak mohou návštěvnice MAMMACENTER využít ve vybrané dny speciální říjnové balíčky z péče o zdraví, výtěžek zašle organizátor rovněž na konto Mamma HELP.

K říjnové akci se připojují také pražská centra asistované reprodukce PRONATAL, kde si během celého měsíce mohou ženy nechat zjistit za speciální cenu, jaká je jejich schopnost otěhotnět. „PRONATAL pomáhá vzniknout novému životu, Mamma HELP pomáhá chránit život existující. Proto přispějeme částkou, která bude násobkem počtu těhotenství, k nimž v říjnu pomůžeme,“ upřesňuje MUDr. Nicole Mardešićová za PRONATAL.

Společnost MEDICON se také zavázala přispět v říjnu pěti procenty z celkové ceny prodejů značek GreenSwan, Nuxe a Eucerin. Akci podpoří také stomatologické ordinace MEDICON Stoma. Během října tam získají všechny ženy za každou dentální hygienu voucher na další ošetření se slevou 200 Kč. Z každé dentální hygieny navíc dostane organizace Mamma HELP 100 Kč.

Zastavte se

Více o kampani na www.zastavte-se.cz

Kontakt pro bližší informace: Hana Tietze, hana.tietze@email.cz; 602 349 483