Naše příběhy: Bohuslava Krejčová

O MammaHELPu jsem se poprvé dozvěděla až po nemoci. Tím, že jsem přestala chodit do práce a zůstala jsem doma. V té době mi zemřel i manžel a já se tak cítila opravdu sama. Do MammaHELPu jsem se rozhodla jít s nadějí, že najdu ženy s podobnými osudy,  že budu mít s kým své pocity sdílet. Nehledala jsem pomoc jako takovou, ale spíš společnost. Zůstala jsem po nemoci doma, tím pádem sama. A moje očekávání se naplnilo. Našla jsem zde skvělý kolektiv žen, z některých se staly dobré kamarádky, s kterými ráda trávím svůj volný čas.  Při jedné z mých prvních návštěv, mě oslovilo cvičení, na které chodím do teď pravidelně. Stejně tak se snažím účastnit artedílen a pokud to jde, jezdím na rekondiční pobyty.

A co pro mě bylo tehdy, když jsem k Vám šla poprvé nedůležitější? Asi fakt, že je nás s toutou nemocí víc. To že se mi podařilo začlenit se do tohoto super kolektivu, z kterého vzešlo i několik dobrých kamarádství.

A i dnes do Mamma HELPu stále chodím pravidelně, jak na ty zmiňovaná cvičení, tak na arte dílny. Ráda využívám i různé kulturní nabídky jako divadla, koncerty. Skvělé jsou Mamma HELPem organizované procházky Prahou.  Zaměstnává mě i dům. Práci s kytičkami na zahradě si vyloženě užívám, stejně tak jak péči o mé tři kočky.