Plavali jsme prsa v Praze

Aquacentrum Lagoon, Letňany

Spolu s mammahelpkami plavalo ve vyhrazené dráze celkem 115 lidí. Kromě 29 dětí jsme všechny ostatní – ženy i muže – naučili správné technice samovyšetřování, za odměnu si odnesli tři růžové korálky s mašličkou (děti, aby jim to nebylo líto, dostaly barevné vánoční prskavky). Nejmladší plavkyni, Aničce z Líbeznic, bylo dva a třičtvrtě roku, nejstarším byl 74letý pan Jaroslav. Podpořit nás přišla zpěvačka Markéta Jakšlová z dua Verona, a také Jakub Bína – Jacob MC.

Děkujeme vedení i personálu Aguacentra Lagoon za bezvadnou spolupráci, byla to moc hezká akce s příjemnou atmosférou. Za rok se těšíme nashledanou.

Hanka Jírovcová, Mamma HELP, centrum Praha

Přišli nás podpořit a plavali s námi: Markéta Jakšlová (Verona) a Jacob MC ze Skyline

JAKUB BÍNA alias JACOB MC (Skyline)

Jakub Bína je jedním z těch, kteří se nezastaví. Žádná překážka pro něj není dost vysoká a hudba i sport naplňují jeho život ze sto deseti procent. Jako MC Jacob vystupuje pravidelně se svojí skupinou Skyline – ti letos zahráli snad na všech velkých festivalech, zanedlouho také odstartuje jejich podzimní turné k již šestému albu skupiny, které dostalo název Fairytapes. Coby osobní trenér pomáhá v současné době zpět do kondice Mariovi Jarkasovi, bývalému několikanásobnému mistrovi v čínském boxu a kickboxu. Jejich společné snažení můžete sledovat v rámci pořadu Zpátky na vrchol, který je vysílán na Stream.cz.
www.skylineweb.cz
www.stream.cz/zpatkynavrchol

Jacob

MARKÉTA JAKŠLOVÁ (Verona)

Markéta Jakšlova je především zpěvačkou dua Verona, ovšem za dobu své hudební kariéry se postupně dostává i do autorské role projektu Verona, který na scéně působí přes 11 let, a to ve stejném složení čili Markéta Jakšlová a Peter Fider. Jejich hudba byla původně spíše tanečního rázu, postupem času dvojice začala více experimentovat a stírat hranice mezi taneční a popovou hudbou i dalších žánrů. Zpívají jak česky pro domácí publikum, tak anglicky pro zahraniční příznivce. Momentálně připravili nový singl a chystají i nové album. Markéta je společenská, veselá a sportovně založená.

Verona