Poděkování paní Hirschové a její značce BhiStyle

Ráda bych poděkovala paní Barbaře Hirschové, která má vlastní značku sportovního oblečení a nám věnovala krásné čepičky a nákrčníky na prodej.

Její cesta k vlastní značce začala před desítkami let studiem škol a samotnou výrobou sportovního oblečení. V roce 2017 se pak rozhodla založit značku BhiStyle. Pro tuto sportovní značku je typický příjemný funkční materiál, který při sportu udrží tělo v maximálním pohodlí. Vybírá i materiály, které obsahují vysoce recyklovatelná vlákna, která jsou inovativní volbou pro ochranu životní prostředí. Skvělý střih vytvořený na konkrétní druh sportu nejen zaručuje komfort, ale také podtrhuje krásu těla. Technologický postup výroby přispívá k pohodlí a trvanlivosti oděvu. Tak se rodí originální a osobité kusy sportovního oblečení pro pole dance, fitness a další sporty.

„Brněnské centrum Mamma HELP podporuje hlavně proto, že přinášíme lidem možnost, jak lépe zaměstnat svou mysl i v nelehkých životních situacích. Věří, že tím výrazně přispíváme k jejich uzdravení a pozitivnímu přístupu k životu.“ To jsou slova paní Barbary Hirschové, za která moc děkuji, stejně jako za skvělé čepičky.