Předvánoční posezení a sladké překvapení

Poslední loňské setkání v Mamma HELP centru Olomouc připadlo na středu 17. prosince.

Byla jsem moc ráda, že jsme se před Vánocemi dokázaly alespoň na chvíli zastavit, našli si čas na vzájemné popovídání a poseděly jsme u dobrého punče, který pro nás již tradičně připravila Hanka.

Už jsme spolu s děvčaty prožily tolik společného času a pojí nás spoustu zážitků, že si máme stále o čem povídat a to mi dělá velkou radost.
Předvánoční posezení si bez našeho odborného garanta MUDr. Karla Cwiertky, Ph. D., již nikdo z nás nedovede představit, a proto si velice vážíme toho, že si vždy najde čas, aby s námi strávil alespoň chvíli.

No, a překvapení na konec, ale to se musíme vrátit úplně na začátek….ještě než náš program začal, a než jsme se všechny sešly, někdo v poledne zaklepal na dveře. Terapeutka Liba šla otevřít s přesvědčením, že nás přišla navštívit klientka. Jaké milé překvapení pro nás bylo, když za dveřmi stála paní doktorka Dana Houserková z Mamma centra na Lazcích, v rukou velkou krabici a v ní dort ve tvaru srdce s přáním PF 2015. Zaskočila nás tak, že jsme jen chvíli stály a nic neříkaly. Paní doktorka nám předala dort se slovy, že je to celému jejímu týmu moc líto, ale našeho předvánočního posezení se poprvé od založení Mamma HELP centra Olomouc kvůli pracovním povinnostem nemohou zúčastnit. Popřála nám hezké odpoledne, předala nám krabici s přáním dobré chuti, a než jsme se stačily vzpamatovat, odešla.

Paní doktorce bych ráda poděkovala za její stálou podporu, kterou nám poskytuje od vzniku našeho centra. Velice si toho vážíme a věříme, že naše vzájemná spolupráce bude pokračovat i v dalších letech. Na dortu jsme si všechny moc pochutnaly, snědly ho do posledního drobečku a vzpomínaly i na vás…. Děkujeme.

O půl sedmé jsme se rozloučily s poslední klientkou, zavřely dveře Mamma HELPu, a přály si, aby ten další rok byl alespoň tak dobrý jako tento.

Karla Otavová