Růžová aukce byla zahájena, vydražte si exkluzivní dres vašeho oblíbeného hráče!

pondělí 4.1.2016 | Aleš Novotný |

P ř e r o v – Listopad byl u prvoligových Zubrů ve znamení Movemberu a krásné přehlídky knírů. Přerovský klub však nezapomněl ani na ženy, pro které bilo srdce Zubra v závěru prosince při utkání s budějovickým Motorem. To se hokejisté svým příznivcům představili na ledě ve zcela speciální sadě dresů s růžovými motivy, jimiž chtěli podpořit boj proti rakovině prsu. Jedinečné dresy z vítězného zápasu můžete nyní získat, jejich aukce byla v pondělí 4. ledna odstartována!

Aukce růžových dresů HC ZUBR Přerov ze zápasu s Českými Budějovicemi, kdy Zubři bojovali nejen o body se soupeřem, ale také proti rakovině prsu, probíhá na serveru sportovniaukce.cz. Získejte dres prvoligových Zubrů v netradičních barvách s podpisem hráče i vzpomínku na velmi vydařenou akci, kdy byla MEO Aréna zaplněna do posledního místa.

VSTUP DO AUKCE RŮŽOVÝCH DRESŮ HC ZUBR PŘEROV

Aukce skončí ve čtvrtek 28. ledna v 18:00. Vyvolávací cena dresu je 990,- Kč. Výtěžek z aukce přerovský klub předá neziskové organizaci Mamma HELP

Aukce skončí ve čtvrtek 28. ledna v 18:00. Vyvolávací cena dresu je 990,- Kč. Výtěžek z aukce přerovský klub předá neziskové organizaci Mamma HELP, která sdružuje ženy s diagnózou rakoviny prsu a jejímž cílem je pomáhat každé pacientce s takovou diagnózou bez ohledu na to, zda se ke sdružení v budoucnu aktivně připojí či nikoliv.