Soutěž Era pomáhá regionům a náš projekt Holky, už mi zase chutná!

Milí přátelé,

Soutěž na portálu Era pomáhá regionům včera o půlnoci skončila, podle zatím viditelných výsledků naším vítězstvím v regionu Praha, a to díky vám, kdo jste nám tak ochotně a pohotově na náš projekt Holky, už mi zase chutná přispěli. Bez ohledu na to, zda se to prvenství nezmění – to se dozvíme od ERY 15. ledna – vám všem DĚKUJEME!!!

Moc si vážíme vaší podpory i vašich sympatií!

Podle výsledků, které jsou vidět na portálu, jsme získali celkem 104 111 korun! To nás samozřejmě hodně potěšilo, a pokud nejvyšší bonus opravdu připadne nám, bude to ještě o 50 000 víc!

Peníze použijeme na rozvoj projektu o zdravém vaření, který se vloni setkal ve všech našich Mamma HELP centrech s velkým ohlasem a byl vřele přijat i veřejností, odbornou i laickou.

Osvětu v tomto směru je bezpochyby dobré šířit a přesvědčily jsme se, že naše poselství těm ženám, kterým kvůli nemoci teď právě nic nechutná, také velmi dobře funguje.

Budeme vás o našem projektu pravidelně informovat a rády vás pozveme na naše kuchařské akce.

Velké díky!

 

Jana Drexlerová a mammahelpky
PS: vysvětlení k výsledku

Věříme, že nás už nikdo v soutěži nepředběhne, ale mohlo by se to stát – a to proto, že ERA připíše na účty všech projektů všechny peníze, které byly 6.ledna odeslány z účtu dárců, nebo event.vloženy hotově či zaslány složenkou, a dorazí později…to samozřejmě není na portálu aktuálně vidět. Konečné výsledky se dozvíme z ERA 15. ledna, kdy nám také zašlou peníze i seznam dárců, kteří zaškrtli požadavek na Potvrzení o daru. Ten vystavíme my a všem ho hned rozešleme.

Pokud jste tento požadavek nezaškrtli a chcete Potvrzení o daru poslat, dejte nám prosím vědět, banka nám umožní identifikovati vaši částku.

S případnými dotazy se prosím obracejte na naši ekonomku, ing. Irenu Karlsson, e-mail: ekonom@mammahelp.cz, nebo tel.: 731 362 600