Růžový večer v Divadle Studio DVA

Divadlo Studio Dva se letos poprvé připojilo představením s názvem Hvězda, v němž na scéně excelovala Eva Holubová, k růžovým  říjnovým aktivitám. V hledišti seděli diváci pozvaní časopisem Moje psychologie, kterým jsem tak mohla poděkovat za finanční podporu Mamma HELPu formou inzerce v říjnovém čísle. Získali jsme tam na náš účet 173 500 Kč, vedení časopisu ještě přidá korunu z každého prodaného výtisku. Herci divadla Studio Dva také pomalovali jednu z laviček, které budou od pondělí vystaveny v OC Letňany v Praze. Na stránkách www.ruzovyrijen.cz současně až do konce října probíhá jejich virtuální dražba. Výtěžek opět dostane Mamma HELP.

Velice děkujeme vedení divadla za entusiasmus, s jakým nám projevili veřejně podporu – všichni v divadle si připnuli velké růžové stužky, květinová výzdoba i růžové víno a malinové nealko nápoje také podtrhly charakter večera. Bylo nám u vás příjemně, přátelé.

A za sebe děkuji vydavatelství Mladá fronta, divizi časopisů, za ohromnou kytici, největší a nejkrásnější, jakou jsem v životě dostala! Voněla nádherně a celou cestu z divadla domů jsem díky ní byla středem pozornosti kolemjdoucích…

Jana Drexlerová

Divadlo Dva

Divadlo Dva

Divadlo DVA

Divadlo Dva